Dakle, otključali ste vozače srednje veličine na Mario Kart Wii, ali niste otključali sve srednje kartinge i bicikle. Postoji niz bicikala i kartinga srednje veličine koji se mogu otključati dovršavanjem različitih zadataka. Ti se zadaci kreću od lakih do iznimno teških. Ovaj wikiHow vas uči kako otključati sve srednje karte na Mario Kart Wii.

Koraci

Otključajte srednje bicikle i karte u Mario Kart Wii Korak 1

Korak 1. Osvojite Leaf Cup na 50 ccm

Utrke od 50cc su najsporije i najjednostavnije utrke. Leaf Cup ima ikonu koja liči na list. Dođite prvi na sve 4 utrke Leaf Cupa da biste otključali Turbo Blooper Kart.

Otključajte srednje bicikle i karte u Mario Kart Wii 2. korak

Korak 2. Osvojite Lightning Cup na 100cc

Utrke od 100cc su utrke srednje brzine/srednje težine. Munjarska čaša ima ikonu koja podsjeća na grom. Osvojite prvo mjesto na utrkama Lightning Cupa za otključavanje Zip Zip/Rapid bicikla.

Otključajte srednje bicikle i karte u Mario Kart Wii Korak 3

Korak 3. Osvojite Leaf Cup na 150 ccm

Utrke od 150 ccm najbrže su i najteže utrke za pobjedu. Nabavite zlatni trofej u Leaf Cupu na 150 ccm kako biste otključali Royal Racer Kart.

Otključajte srednje bicikle i karte u Mario Kart Wii Korak 4

Korak 4. Osvojite najmanje 1 zvjezdicu za sve Grand Prix pehare na 100 ccm

Da biste osvojili 1 zvjezdicu u Mario Kart Wii-u, morate osvojiti zlatni trofej u kupu s najmanje 54 boda. Dobijte rang s 1 zvjezdicom u svim šalicama od 100 ccm za otključavanje Sneakster bicikla.

Otključajte srednje bicikle i karte u Mario Kart Wii Korak 5

Korak 5. Osvojite Mirror Star Cup

Mirror Cups su utrke od 150 ccm na kojima se staze okreću vodoravno. Da biste otključali Mirror čaše, morate dobiti zlatni pehar u svim šalicama od 150 ccm. Nabavite zlatni trofej u Mirror Star Cupu za otključavanje bicikla Dolphin Dasher.